KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15741004
nr 1574 1004
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1600-/1700-tal, Madonna. Olja på pannå, 73x91 cm, yttermått inklusive ram: 99x116 cm
Kondition: skadad, sprickor, färgbortfall
Utrop:
25.000 kr
Såld:
20.000 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:47:37
30/10 18:40:09
- Klassiska
30 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska